MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 536-960-440

 

 

Instytut IKiB

 

  


 

Zakres działalności:

Instytut IKiB to instytucja szkoleniowa realizująca studia podyplomowe we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

 

Działamy na rynku szkoleniowym nieprzerwanie od 2015 roku. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy. Realizujemy programy szkoleniowe szyte na miarę oraz kursy językowe w zakresie 23 języków.  Współpracujemy z native speakerami z całego świata, zapewniając najwyższe standardy nauczania oparte na nowatorskich metodach z naciskiem na prowadzenie konwersacji i przełamywaniem barier językowych.

 

Nasi wykładowcy i trenerzy to wspaniała, wyselekcjonowana kadra naukowców (doktorów, profesorów uczelni wyższych), praktyków, ekspertów. Realizowane programy nauczania w naszym instytucie szkoleniowym  dopasowane są do potrzeb i oczekiwań rynku pracy. Dzięki praktycznemu podejściu do kształcenia nasi słuchacze i kursanci zdobywają przydatne kwalifikacje. 

 

Duży zakres działalności firmy stanowią szkolenia szyte na miarę, w tym również formy edukacyjne połączone z integracją dla pracowników, które realizujemy na zamówienie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

 

Wdrożyliśmy do procesu nauczania nowoczesną platformę, umożliwiającą prowadzenie na wysokim poziomie zajęć edukacyjnych  w formie zdalnej.  Rozwiązanie to pozwala nam na realizację procesów edukacyjnych w czasie rzeczywistym poprzez pokoje wirtualne oraz w formie e-learningu. 


 

 

STRONA INSTYTUTU IKIB


 

fb