MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: +48 536-960-440

 

 

Instytut IKiB

 

         


 

Zakres działalności:

Instytut IKiB to instytucja szkoleniowa realizująca studia podyplomowe we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu.

 

Działamy na rynku szkoleniowym nieprzerwanie od 2015 roku. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy. Realizujemy programy szkoleniowe szyte na miarę oraz kursy językowe w zakresie 23 języków.  Współpracujemy z native speakerami z całego świata, zapewniając najwyższe standardy nauczania oparte na nowatorskich metodach z naciskiem na prowadzenie konwersacji i przełamywaniem barier językowych.

 

Nasi wykładowcy i trenerzy to wspaniała, wyselekcjonowana kadra naukowców (doktorów, profesorów uczelni wyższych), praktyków, ekspertów. Realizowane programy nauczania w naszym instytucie szkoleniowym  dopasowane są do potrzeb i oczekiwań rynku pracy. 

 

Wdrożyliśmy do procesu nauczania nowoczesną platformę, umożliwiającą prowadzenie na wysokim poziomie zajęć edukacyjnych  w formie zdalnej.  Rozwiązanie to pozwala nam na realizację procesów edukacyjnych w czasie rzeczywistym poprzez pokoje wirtualne oraz w formie             e-learningu. 


 

 

STRONA INSTYTUTU IKIB


 

fb